Акційний тарифний план «Абсолютний нуль»

до 15.08.2021 22:58
Акційний тарифний план «Абсолютний нуль»
днів
годин
хвилин

Бери кредит на 14 днів і плати від 1,00 грн. процентів за весь строк користування кредитом!

Друзі, ломбард ПЕРШИЙ піклується про те, щоб ви отримували найкращі умови кредитування!

Давайте ми розкажемо вам про умови Акційного тарифного плану «Абсолютний нуль» детальніше:

Акційний тарифний план розповсюджується виключно на нових клієнтів та клієнтів, які не мали діючі договори фінансового кредиту та застави більше 30 календарних днів до дня укладання відповідного договору (з таким самим видом заставного майна) за даним Акційним тарифним планом. Акційний тарифний план діє на всі види заставного майна (золото, срібло та техніка) та на будь-яку суму кредитування в межах оціночної вартості заставного майна.

1 етап – беріть кредит під заставу золота, срібла або техніки на строк в межах 14 днів та, за умови своєчасного погашення, сплачуйте проценти за користування Кредитом із розрахунку 0,0001% за кожен день, але в будь-якому разі не менше 1 (однієї) гривні 00 копійок за весь строк користування Кредитом.

2 етап - якщо ви на першому етапі вчасно сплатили відсотки за користування кредитом та маєте намір продовжити строк користування таким кредитом, Ви маєте змогу сплатити проценти на акційних умовах із розрахунку 0,3 % за кожен день наступні 14 дні користування кредитом.

Більш детально дивись на сторінці Відділення.

Все дуже швидко, просто та вигідно! Завітай до ломбарду ПЕРШИЙ та відчуй перевагу наших акційних пропозицій вже зараз!

ОБИРАЙ НАЙБЛИЖЧЕ ВІДДІЛЕННЯ ТУТ