АКЦІЯ "ПЕРШИЙ "Жарить"

АКЦІЯ "ПЕРШИЙ "Жарить"

до 06.05.2021 23:26
АКЦІЯ
Акція закінчилася

Умови проведення Розіграшу:

Для участі в Розіграші необхідно бути підписником сторінок Ломбард ПЕРШИЙ» у Facebook  та/або Instagram  та з 29.04.2021 по 06.05.2021 включно:

1) зробити репост допису;

2) зазначили коментар до допису, через @ ім'я людини з позначенням одного друга;

 

Хто може прийняти участь в Розіграші?

В Розіграші приймають участь підписники сторінок Ломбард ПЕРШИЙ» у Facebook  та/або Instagram,

які зробили репост допису про проведення Розіграшу та, зазначили в коментарі до допису про проведення Розіграшу на офіційній сторінці «Ломбард ПЕРШИЙ» одного із друзів (через @) у період з 29.04.2021 по 06.05.2021 включно.

Кількість коментарів необмежена.

До участі допускаються тільки повнолітні громадяни України, які мають особисті акаунти та не менше, ніж 50 друзів на сторінці.

Розіграш проводиться на території України, за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться операція об’єднаних сил.

 

Графік проведення розіграшу:

Розіграш подарунків відбудеться 07.05.2021 до 16:00 – розігрується розкладний мангал (серед підписників на сторінці в Instagram) та розкладний мангал (серед підписників на сторінці Facebook).

Умови визначення переможця Розіграшу:

Переможці Розіграшу будуть визначені за допомогою ресурсу random.org. Проведення Розіграшу регулюється внутрішньою комісією Організатора, яка створена на підставі наказу. Результат Розіграшу фіксується в протоколі проведення Розіграшу та затверджується внутрішньою комісією Організатора.

Умови отримання подарунку:

Якщо Підписник став переможцем Розіграшу – представник організатора Розіграшу одразу сповіщає його про це будь-яким зручним та можливим способом. Підписник надає свої дані – копію паспорта, ІПН, адресу для відправлення подарунку. Представник організатора Розіграшу відправляє подарунок. Внутрішньою комісією Організатора Розіграшу складається Акт про вручення подарунка.

Якщо Підписник відмовляється надати копію паспорта, ІПН, адресу для відправлення подарунку, він втрачає право отримання подарунку і подарунок Розігрується знову. При цьому комісією Організатора Розіграшу складається Акт про відмову клієнта від виконання умов Розіграшу в соціальній мережі.

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ