Золоті прикраси — це не тільки красиві вироби, але й реальний фінансовий інструмент. Оформлення позики в ломбарді під заставу золота допоможе оперативно вирішити грошову проблему.
Золото: магічні властивості цінного металу і ключові правила догляду
З давніх часів золото наділяли магічними і лікувальними властивостями. Багато хто до цих пір вірить в те, що золоті прикраси можуть захистити від негативу, порчі, поганих поглядів, які шкодять, посилити захисні можливості енергетики людини. Крім виконання естетичної функції, ювелірні вироби стають ефективним фінансовим інструментом. Як? Легко — за допомогою ломбарду. Співпраця з надійною кредитною установою такого формату дозволить швидко і легко вирішити термінове грошове питання.
Незвичайні властивості золота
Цінний метал практично завжди вважався дефіцитним. Золоті вироби в давні часи і на сучасному етапі є вигідним варіантом інвестування і навіть своєрідним засобом плати. Прикрасам такого формату, крім фізичної цінності, приписують і корисний вплив на здоров'я.
Вважається, що постійне носіння золота дозволяє:
- вилікувати різні недуги (гайморит, пневмонія, поліневрит та ін.);
- усунути глухоту;
- поліпшити зір;
- нормалізувати функцію щитовидної залози.
Для захисту від негативної енергетики, зміцнення захисних сил, продовження молодості рекомендують носити золоті прикраси округлої форми, перстні — обов'язково на правій руці. Контакт з металом може на енергетичному рівні підняти настрій, активізувати силу духу, підбадьорити, захистити від депресії.
Головні правила догляду за золотими прикрасами
Ювелірні прикраси з золота довговічні, естетичні, завжди цінуються на ринку. Виконання простих правил догляду дозволить зберегти привабливий вигляд виробів, попередити появу дефектів.
Ключові рекомендації:
- Не кип'ятити (досить очищення засобом для миття посуду — крапля на 1 літр води).
- Не опускати прикраси в розчин перекису водню, аміаку (агресивне середовище може зіпсувати метал).
- Використовувати для серйозних забруднень промивання в спеціальному хімічному розчині (по інструкції).
- Застосовувати по мірі необхідності професійний догляд — ультразвукову мийку (процедуру проводить тільки спеціаліст).
Для збереження золотих виробів їх варто зберігати в спеціальній скриньці з відділеннями, дбайливо носити і обов'язково знімати перед фізичною роботою, при контакті з хімічними речовинами.
Золоті вироби як фінансовий інструмент
При виникненні фінансових труднощів цінний метал може стати ключем для їх швидкого вирішення. Ломбард пропонує вигідне оформлення мікрокредиту під заставу золота за умови виконання мінімальних вимог:
- наявність паспорта, ідентифікаційного коду;
- надання цінного предмета застави.
Величина позики обмежена ринковою вартістю, актуальністю заставного майна. Процедура оформлення залежить від специфіки товару, займає в середньому 7–15 хвилин. На відміну від традиційних банків і МФО, ломбард формує лояльні умови, невелику відсоткову ставку, а співпраця пов'язана з мінімальним фінансовим ризиком.