Кредити під заставу будівельного міксера

Як отримати гроші за будівельний міксер в ломбарді?

Якщо ви займаєтеся будівельними роботами, ремонтами, то у вас напевно є такий важливий інструмент, як будівельний міксер. Тому, якщо вам раптом терміново знадобляться гроші – ця річ зможе вам допомогти в скрутну хвилину. Як? Просто принесіть її в ломбард «Перший» і оформіть кредит під заставу. Через 15-20 хвилин ви зможете отримати свої гроші.

Які документи підійдуть для оформлення позики?

Паспорт (водійські права), ідентифікаційний код.

Нашим клієнтом може стати кожен громадянин України віком від 18 років.

Які будівельні міксери приймає ломбард «Перший»?

  • таких брендів, як: SKIL, BOSCH, Grone, Stanley, Vitals, Einhell, Зеніт, Metabo та ін.;
  • ті, що були у використанні (справно працюють, без серйозних ушкоджень) і нові (з технічними документами, чеком, упаковкою);
  • різноманітного формату: з одним, двома шпинделями; для будівельних сумішей, лаків, фарб і для шлаку, цементу, піску; з різними типами насадок (Прямі і спіральні лопатки, з протилежними гвинтами і універсальні шнеки).

Щоб зрозуміти чи підходить ваш будівельний міксер в якості застави та уточнити адресу відділення, де приймається такого типу майно, наберіть номер нашого клієнт-центру: 0 800 300 009 (дзвінки безкоштовні). Це дозволить вам заощадити час і сили.

Як зберігається обладнання в ломбарді?

Ми зберігаємо речі на спеціально відведених стелажах, у приміщеннях, в котрих ведеться цілодобове відеоспостереження. Тому за надійність зберігання свого інструменту ви можете бути спокійні.

Якщо вам не терпиться дізнатися оціночну вартість вашого заставного майна прямо зараз, заповніть онлайн форму на сайті та вже через кілька хвилин вам на пошту прийде приблизна оціночна вартість.

Скористайтеся нашою картою, щоб побачити в яких містах працює ломбард «Перший»!

Звертайтеся!