Кредити під заставу болгарки

Кредит під заставу болгарки. Що потрібно знати?

Якщо у вас є болгарка ломбард Перший прийме її в якості застави. Це чудовий вихід, коли потрібна немаленька сума грошей на певний час. У нас ви можете оформити позику терміном від 1 до 30 днів з викупом або без. Також кредит завжди можна продовжити, погасити частково або оплатити достроково. 15-20 хвилин, копія паспорта та ідентифікаційного коду і заставу – все, що вам знадобиться для отримання грошей.

Як здати болгарку в ломбард?

  1. Якщо електроінструмент новий, в комплекті є документи, чек, гарантійний талон, ми оцінимо його за найвищою ціною в залежності від терміну кредиту, тарифного плану, ринкової вартості і наявності додаткових модулів.
  2. Якщо інструмент вже був у використанні, але він справно працює, має невеликі похибки, які не впливають на його функціональність, ми врахуємо всі нюанси і запропонуємо відповідну суму.
  3. Якщо інструмент виявиться непрацездатним або стане функціонувати з перебоями, в ньому не буде діставати важливих деталей або ще чогось – ми не зможемо його прийняти. Тому перш, ніж нести таку річ в ломбард, уточніть у менеджера клієнт-центру чи підходить він за характеристиками в якості застави і де знаходиться найближче відділення, яке зможе його прийняти.
  4. Якщо все в порядку, вам є 18 років, ви можете сміливо прямувати в ломбард Перший. З собою необхідно взяти паспорт, код ІПН та звичайно, болгарку.

Які види болгарок ми приймаємо?

  • побутові і професійні;
  • малопотужні (від 900 Вт) і потужні (від 1500 Вт);
  • з різноманітним кількістю оборотів (7000, 12000 об / хв.);
  • одноручні та дворучні;
  • з «м’яким пуском», з автовідключенням щіток при відключенні електрики, з системою видалення пилу і іншими додатковими функціями;
  • різних брендів, таких як: Bosch, Metabo, Makita, Hitachi і ін.

Завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-якої фінансової проблеми! Приходьте, телефонуйте: 0 800 300 009 (безкоштовно).

Ваш ломбард Перший!