Кредит під заставу кавоварки в ломбарді «Перший». Швидке оформлення!

Кредити під заставу кавоварки

Як закласти кавоварку в ломбард?

Любите натуральну зварену каву і у Вас є кавоварка? А ще Вам терміново потрібна готівка до зарплати або просто в зв’язку з обставинами? Що ж, вихід є! Візьміть кредит під заставу обладнання для приготування кави. Ломбард Перший пропонує кредитування на таких умовах. Ви можете швидко і безпечно отримати гроші за допомогою своєї побутової техніки. Ми оцінюємо і приймаємо не тільки нове, але і раніше використане обладнання. Все, що потрібно від Вас – прийти з паспортом, ідентифікаційним кодом і предметом застави. Процедура оформлення кредиту займає до 15 хвилин, внаслідок чого Ви отримуєте гроші на вигідних умовах на відповідний для вас термін.

Які кавоварки ми оцінимо і приймемо?

В ломбард Перший Ви можете принести наступні типи апаратів:

  • гейзерні;
  • чалдові;
  • капсульні;
  • фільтраційні (краплинні);
  • ріжкові;
  • кавомашини еспресо (автомат);
  • кавові суперавтомати.

Ми приймаємо працюючі пристрої різних брендів: “Saturn”, “Philips”, “Russell Hobbs”, “Nivona”, “Saeco”, “Delonghi”, “Clatronic”, “First” та інші елітні і бюджетні торгові марки.

Від чого залежить оцінка кавоварки ломбардом?

Устаткування перевіряють досвідчені фахівці, які в курсі ринкової вартості. Саме вони говорять ціну за техніку, відштовхуючись від таких чинників, як: робочий стан, терміни експлуатації, наявність гарантійного талона і фабричної упаковки. Крім того оцінюється виробник, рік випуску, потужність і комплектація. Ми гарантуємо чесну суму кредиту, яку Ви зможете отримати під заставу своєї кавомашини.

Договір кредитування оформляється терміном від 1 до 30 днів на Ваш вибір. Кавоварку на весь період застави ми тримаємо в спеціальному сейфовому відділенні із системою відеоспостереження, що гарантує збереження побутової техніки. Угода укладається без довідки про доходи та поручителів. Кредит не оформлюється тільки в разі, якщо у Вас з собою не буде документів. При наявності паспорта та предмета застави Ви отримуєте фінансові кошти швидко і без черги.

Для того, щоб Ви зорієнтувалися в сумі застави ми пропонуємо скористатися функцією нашого сайту Кредитний калькулятор. Введіть необхідні дані і відправте заявку нам, щоб ми в стислі терміни зв’язалися з Вами для уточнення подробиць. Якщо для Вас простіше поговорити безпосередньо з менеджером – телефонуйте: 0 800 300 009 та приходьте в наш ломбард Перший.