Кредит під заставу комп'ютера в ломбарді «Перший». Вигідні умови!

Кредити під заставу комп'ютера

Як здати комп’ютер в ломбард

Сьогодні фактично у кожного в будинку є така сучасна техніка, як комп’ютер. Крім того, що це розвиваючий і корисний девайс, це ще і додаткова можливість отримати кредит під заставу апаратури. Клієнти мережі ломбардів “Перший” можуть оформити споживчий кредит під заставу свого власного ПК та іншого комп’ютерного обладнання. Для того щоб укласти угоду Вам потрібно завітати до найближчого відділення з паспортом та ідентифікаційним кодом і заставним майном. Процес оформлення кредиту займе приблизно 15 хвилин. До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід, що дозволяє нам професійно обслуговувати будь-якого користувача.

Умови та можливості

На нашому сайті Ви можете знайти найближче відділення ломбарду, щоб прийти з технікою в зручний час. Також можна в розділі “Кредитний калькулятор” попередньо зорієнтуватися по сумі застави. Ми пропонуємо Вам заповнити спеціальну форму і ввести всю необхідну інформацію про комп’ютер, а потім відправити її через сайт. Після цієї процедури наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом для з’ясування всіх нюансів.

Ми приймаємо нове і раніше використовуване обладнання. Це може бути:

  • стаціонарне комп’ютерне обладнання (наприклад, моноблоки і десктопи);
  • портативні комп’ютери (наприклад, планшетний комп’ютер);
  • графічні і робочі станції;
  • геймерські  та офісні моделі;
  • ПК для роботи і навчання.

Основні умови для прийому комп’ютерної техніки – це її працездатність і товарний вигляд. Важливо, щоб не було механічних пошкоджень, так як не працююча і розбита техніка не оцінюється експертом ломбарду.

Заставне майно надійно зберігається в спеціально відведеному місці під постійною системою відеоспостереження. Оформлення кредиту здійснюється без поручителів і довідки про доходи. Якщо у Вас з собою не виявиться документів, то в позику може бути відмовлено. Якщо ж все необхідне є, то Ви гарантовано отримуєте гроші під заставу власного обладнання.

Устаткування завжди можна забрати раніше призначеної дати. В даному випадку сума до повернення перераховується і оплачуються тільки ті дні, які є кредитними. Якщо раптом не буде вийдуть викупити техніку в останній день кредиту, то Ви можете сплатити відсотки і продовжити позику на необхідну кількість днів.

Є питання по оформленню такого кредиту? Телефонуйте і дізнайтесь інформацію у нашого менеджера: 0 800 300 009