Кредити під заставу кухонного комбайна

Які кухонні комбайни ломбард приймає?

Хочете взяти кредит без довідок і поручителів? Ви можете це просто і швидко зробити в ломбарді Перший під заставу певного майна. Подивіться, чи є на кухні техніка, якою ви рідко користуєтеся. Наприклад, кухонний комбайн. Знайдіть застосування не затребуваному зараз обладнанню і вирішите свої фінансові питання з нашою допомогою. Довго знаходитися в черзі, а потім очікувати рішення щодо угоди Вам не доведеться. Все, що знадобиться для успішного вирішення питання, Це паспорт та ідентифікаційний код. Процедура оформлення кредиту займе не більше 15 хвилин.

Які саме кухонні комбайни ми приймаємо?

Нам приносять обладнання таких торгових марок, як:

  • “Gorenje”;
  • “Electrolux”;
  • “Kenwood”;
  • “Moulinex”;
  • “Russell Hobbs”;
  • та інші нові бренди.

Для нас головне, щоб техніка була справна і мала презентабельний торговий вигляд. Ви можете закласти у нас:

  • кухонні машини та комбайни;
  • невеликі компактні комбайни об’ємом до 1 літра;
  • великі кухонні прилади з чашею до 4 і більше літрів.

Від чого залежить сума застави?

В одному з наших відділень експерт оглядає техніку і перевіряє її справність. Після цього він призначає оціночну вартість, на яку впливає: рік виробництва, ринкова ціна, стан техніки і інші не менш об’єктивні чинники. В кінцевому рахунку, заставна сума нараховується на основі загального стану, зовнішнього вигляду та технічних характеристик кухонного комбайна (кількість швидкостей, обсяг, потужність і комплектація), наявність гарантійного талона і заводської упаковки буде додатковим плюсом.

Отримати кредит під заставу техніки: просто і безпечно

У нашому ломбарді не тільки швидко і зручно оформляти кредит, але і безпечно. Весь кредитний період кухонний комбайн буде перебувати під максимальним захистом. Заставне майно ломбарду Перший зберігається в сейфах під цілодобовим відеоспостереженням на спеціально обладнаних полицях.

Вже сьогодні Ви можете отримати гроші під заставу своєї техніки. Єдиний момент, який слід врахувати – це наявність документів із собою і самої застави.

Скористайтеся нашим сайтом, щоб приблизно розрахувати заставну суму в розділі Кредитний калькулятор. Потім виберіть на карті найближчу філію мережі ломбардів і приходьте. Детально Вас проконсультує наш менеджер по телефону: 0 800 300 009.