Кредит під заставу мікрохвильовки в ломбарді «Перший». Вигідні умови!

Кредити під заставу мікрохвильовки

Швидкий кредит під заставу мікрохвильовки

СВЧ-піч або, як її ще називають, мікрохвильовка є майже в кожному в будинку, тому що це необхідний атрибут для швидкого і комфортного приготування їжі. Крім цих переваг, побутова техніка може стати в нагоді для оформлення кредиту в одному з відділень мережі ломбардів Перший. Ми оцінимо не тільки нову, але і б/в працюючу техніку. Для того, щоб здати мікрохвильовку в ломбард досить прийти з паспортом та ідентифікаційним кодом. Ну і, звичайно, з предметом застави. Буквально за 10-15 хвилин Ви отримаєте гроші на вигідних умовах і необхідний термін, який самі вкажете.

Яку мікрохвильовку можна здати під заставу?

Наш співробітник оцінить і прийме:

  • звичайну СВЧ-піч (соло);
  • модель з конвекцією або з грилем;
  • компактну мікрохвильову піч до 21 літра або об’ємом більше 30 літрів;
  • мікрохвильовки з сенсорним, механічним або кнопковим управлінням;
  • піч з поворотним перемикачем.

Ми приймаємо кухонну техніку таких торгових марок, як: “Samsung”, “Bosch”, “Elenberg”, “Saturn”, “LG”, “Siemens”, “Whirlpool”, “Gorenje”, “Candy” і багато інших елітних і бюджетних брендів. Крім мікрохвильовок видаємо також кредити під заставу електричних і індукційних плит, духових шаф та іншої дрібної або великої побутової техніки.

У скільки оцінюється мікрохвильовка ломбардом?

Сума кредиту безпосередньо залежить від стану і зовнішнього вигляду пристрою. Експерт в першу чергу перевіряє мікрохвильовку, щоб вона була робочою. Далі оцінюється термін користування, виробник, кількість швидкостей, потужність, комплектація, а також наявність гарантійного талона і заводської упаковки. Всі експерти мережі ломбардів Перший орієнтуються в ринковій вартості мікрохвильовій печі, що гарантує пропозицію справедливою суми, яку Ви зможете отримати під заставу впродовж декількох хвилин.

Ми пропонуємо швидке і гарантоване кредитування під заставу. На сайті можете дізнатися приблизну суму, яку ломбард видасть за техніку. Зайдіть у розділ Кредитний калькулятор і залиште інформацію про мікрохвильовку, а потім відправте форму, щоб наш менеджер зв’язався з Вами для уточнення деталей. Дізнавайтеся подробиці оформлення такого кредиту за телефоном: 0 800 300 009.