Кредити під заставу перфоратора

Здаємо в ломбард перфоратор під заставу: умови кредитування

Перфоратор – цінна річ. Вона може виручити нас не тільки під час ремонтних робіт, але і коли нам дуже вкрай необхідна серйозна сума грошей. Для цього потрібно просто звернутися в ломбард «Перший» та взяти кредит під заставу такого будівельного інструменту. Все, що знадобиться для отримання грошей: 15-20 хвилин часу, паспорт та ідентифікаційний код і сам інструмент.

Які перфоратори можна принести в якості застави?

  • б \ у (в хорошому стані) і нові (з чеком, гарантійним талоном, упаковкою і технічними документами);
  • різних брендів: Makita, Интерскол, BOSCH, DeWAL і ін.;
  • пневматичні, бензинові, акумуляторні, мережеві, побутові, професійні, дворежимні.

Більш точну інформацію про те, які перфоратори можуть виступати в якості застави можна дізнатись за безкоштовним номером клієнт-центру: 0 800 300 009

Також можна скористатися онлайн-формою, щоб дізнатися приблизну оцінку свого заставного майна. Всього кілька хвилин – і ви отримаєте орієнтовну суму на свою електронну адресу.

Чи надійно здавати таке обладнання в ломбард?

Ми розуміємо, як важливо клієнту бути впевненим у збереженні закладеного майна, тому робимо все для того, щоб наш відвідувач був спокійним за своє цінне майно. Приміщення, де зберігаються будівельні інструменти протягом терміну кредитування обладнані спеціальними полками, нішами, які знаходяться під цілодобовим відеоспостереженням. Фахівці стежать за тим, щоб інструменти зберігалися так, як того вимагає інструкція.

На який термін можна закласти перфоратор?

Від 1 до 30 днів на ваш вибір. Крім цього, ви завжди можете оплатити кредит частково, достроково або подовжити його термін, якщо не встигаєте викупити річ.

Що впливає на оцінку?

  • ринкова ціна;
  • термін позики;
  • обраний тарифний план;
  • стан інструменту (новий або б / у, з комплектацією або без, з ушкодженнями або без).

Клієнтом ломбарду «Перший» може стати кожен громадянин України, якому виповнилося 18 років.

Чекаємо вас в наших яскравих відділеннях!