Кредити під заставу пральної машини

Здаємо в ломбард пральну машину

Ломбард Перший приймає практично будь-яку побутову техніку під максимально реальну заставу. Найбільш популярним заставним майном є пральні машини. Для того, щоб оформити такий кредит необхідно прийти в найближче наше відділення з паспортом і ідентифікаційним кодом і заставним майном. Всього 15-20 хвилин і необхідна сума грошових коштів у Вас.

Як здати в ломбард пральну машину

Пральна машина – великий предмет, тому ми пропонуємо Вам заздалегідь обговорити з менеджером характеристики техніки і уточнити адресу відділення, де зможуть її прийняти. Як варіант, можна на сайті в розділі Кредитний калькулятор зорієнтуватися в сумі застави. Заповніть спеціальну форму інформацією про модель техніки і відправте її через сайт. Найближчим часом ми зв’яжемося з Вами для уточнень.

Ми приймаємо різні моделі пральних машин:

  • з завантаженням фронтального або вертикального типу;
  • звичайні компактні моделі;
  • машинки з сушінням;
  • моделі із захистом від протікання або без неї;
  • та інші варіанти.

Розглянемо нове або вживане обладнання у відмінному стані. Головне, щоб воно було робочим, без механічних пошкоджень, з мінімальним терміном експлуатації. Для нас не має принципового значення бренд. Ви можете принести під заставу побутову техніку від таких відомих світових виробників, як: “LG”, “Samsung”, “Hotpoint-Ariston” , “Bosch” або від таких бюджетних торгових марок: “Renova”, “BEKO”, “Aresa”, “Sinbo” та інших.

Оцінюється заставне майно нашим досвідченим експертом. Після того як включать і перевірять машинку, Вам буде озвучена її вартість, яку ми готові дати в заставу. В цілому процедура оцінки і заключення договору займає не більше 15 хвилин. Оформлення кредиту здійснюється без поручителів і довідки про доходи. У позиці може бути відмовлено, якщо у Вас з собою не буде документів. Якщо ж вони є, то Ви гарантовано отримуєте гроші під заставу власної побутової техніки.

Якщо готові забрати своє майно з ломбарду раніше обумовленого терміну, то сума до повернення буде перерахована і в результаті виявиться меншою. Ви оплатите тільки ті дні, які були кредитними. Можливо, обставини складуться по іншому і у Вас не вийде викупити пральну машинку в останній день кредиту. В такому випадку оплатіть відсотки і продовжіть кредит на стільки, скільки потрібно.

Залишилися питання? Задайте їх менеджеру по телефону: 0 800 300 009