Кредити під заставу золотих ланцюжків

Здаємо золоті ланцюжки в ломбард: умови і можливості

Витончені або масивні ланцюжки з поширеного благородного матеріалу – улюблена прикраса серед жінок і чоловіків. Однак іноді обставини складаються всупереч нашим планам і доводиться шукати додаткові гроші для вирішення того чи іншого питання. Візьміть кредит у ломбарді «Перший» під заставу таких ювелірних прикрас і вирішите свої проблеми. Для того, щоб укласти угоду потрібен паспорт, ідентифікаційний код і безпосередньо сам золотий виріб. Процедура займе не більш 5-7 хвилин, після чого Ви гарантовано отримаєте гроші без черг і поручителів.

Які ланцюжки золоті чоловічі та жіночі ломбард прийме?

У будь-якому нашому відділенні оцінимо і приймемо такі різновиди цієї прикраси:

  • вироби з лимонного, червоного або білого золота, а також комбіновані моделі;
  • золоті прикраси вітчизняного і зарубіжного виробництва;
  • моделі різних типів плетіння (наприклад, «арабське», «бісмарк», «Фігаро», «якірний»).

Ми приймаємо золоті вироби, проба на яких може бути 333, 375, 500, 585, 750, 583, 900, 916 або 958. Перш ніж оформити кредит, рекомендуємо зв’язатися з нашим менеджером і уточнити актуальні розцінки. У разі оформлення кредиту ми гарантуємо збереження дорогоцінної речі. На весь термін застави ювелірна прикраса поміщається в спеціальний сейф і охороняється цілодобовим відеоспостереженням.

Сума, яку Ви отримаєте на руки, залежить від:

  • Проби золота: Чим вище проба виробу, тим більше Вам буде запропонована сума грошових коштів;
  • Ваги виробу: Ви можете здати золотий ланцюжок у ломбард максимально вигідно завдяки більшій вазі. Це один з ключових факторів, який впливає на отримувану суму грошей;
  • Стану виробу: Вигідно оцінюються нові або в хорошому стані моделі.

Звернемо увагу, що у позиці може бути відмовлено, якщо у Вас з собою НЕ буде документів. Ще ломбард “Перший” не видає кредити особам молодшим 18-ти років. В цілому, Ви зможете швидко і гарантовано отримати гроші під заставу свого золотого виробу.

Більш точну оцінку застави скаже тільки наш кредитний експерт в одній із філій. А прямо зараз Ви можете подивитися орієнтовну вартість ланцюжка, розрахувавши її в розділі “Кредитний калькулятор “. Якщо сьогодні оформите онлайн-заявку на нашому сайті, то вже завтра готівка буде у Вашому розпорядженні.

Є питання? Задайте їх менеджеру прямо зараз: 0 800 300 009 (дзвінки безкоштовні).