Питання-відповіді

КОРИСТУВАННЯ ОСОБИСТИМ КАБІНЕТОМ
ПОПУЛЯРНІ ПИТАННЯ

Так, ми видаємо кредити під заставу срібла, але не нижче 500 проби.

ОФОРМЛЕННЯ КРЕДИТУ
Насамперед наш фахівець огляне і зважить виріб. Якщо буде потрібно, за допомогою безпечних методів буде визначена фактична проба виробу. Зверніть увагу, для апробування застав з дорогоцінних металів ми використовуємо “лагідні” реактиви.
ОЦІНКА ТЕХНІКИ
Оціночна вартість предмета залежить від багатьох технічних характеристик:
  • Дати випуску;
  • Зносу;
  • Стану;
  • Працездатності;
  • Зовнішнього вигляду;
  • Наявності чека / документів, що підтверджують покупку.
ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ
Якщо кредитний договір оформлявся на ваше ім'я, то тільки ви можете його викупити. Якщо ви не можете прибути у відділення і закрити договір кредитування особисто, це може зробити товариш або родич за наявністю нотаріальної завіреної довіреності. Подовжити договір (оплатити тільки відсотки по вашому кредиту, без погашення і викупу виробу) зможе хто завгодно.
ПРОДОВЖЕННЯ КРЕДИТУ
Коли термін кредитування буде підходити до кінця, ми відправимо вам СМС-повідомлення, щоб ви були про це проінформовані. Якщо у вас з якихось причин не вийде виплатити суму кредиту, будь ласка, зателефонуйте до відділення ломбарду, для того щоб вирішити цю ситуацію. Номер телефону буде вказано в кредитному договорі. Якщо ви не будете приймати будь-які заходи для вирішення даної ситуації, ваше заставне майно буде інкасовано.
Залишились питання?

Ми відповімо на них по електронній пошті. Якщо потрібен швидкий відповідь, краще зв`язатись по телефону

Ваше питання *
Телефон *
E-mail *
Ваше ім`я *