ᐉ Ломбард «Перший». Зручний кредит під заставу у вашому місті.

Про нас

Ломбард Перший

Про компанію

«Перший» - мережа ломбардних відділень нового формату, створена в 2018 р. Наша місія - надавати громадянам України віком від 18 років фінансову підтримку за комфортними для них умовами.

Швидко. Зручно. Без зайвих документів

У ломбарді «Перший» можна взяти кредит під заставу золота, срібла, техніки всього за 7-15 хвилин. Для цього знадобиться тільки паспорт, ідентифікаційний код і сама застава. Кожному відвідувачеві ми пропонуємо індивідуальні умови кредитування, які підходять під його конкретний випадок. Наші постійні клієнти завжди можуть розраховувати на високу оцінку застави разом з низьким відсотком. Кредит у ломбарді «Перший» можна продовжити, оплатити достроково або погасити частково.

Приємно. Вигідно

Акції, знижки, подарунки, цікаві пропозиції - те, чим ми постійно намагаємося радувати клієнтів. Наприклад, з нагоди відкриття нових відділень, до святкової дати або просто в знак подяки за часте користування нашими послугами.

Гарантія збереження

Ми розуміємо, як важливо нашим клієнтам бути впевненими в безпеці цінної речі, яку вони здали під заставу. Тому обладнаємо відділення спеціальними сейфами, стелажами, відеоспостереженням для безпечного зберігання майна.

Зручне розташування

Відділення ломбарду «Перший» розташовані в спальних і центральних районах населених пунктів (ринках, зупинках) - там, де люди проводять основну частину часу і їм зручно скористатися нашими послугами. Всередині - це яскраві, світлі, затишні приміщення, в яких приємно перебувати. Деякі з них - з окремими вікнами для різних видів застави. Ми робимо все для того, щоб уникнути черг і прискорити видачу кредиту.

Приємне обслуговування

Наші кредитні експерти - фахівці, які пройшли курси професійної підготовки в навчальному центрі нашої Компанії. Тому вони завжди можуть точно оцінити заставу і відповісти на всі питання з кредитування. Ми хочемо зробити процес отримання позики максимально швидким, вигідним і зручним для клієнта. Тому незабаром плануємо додати нові види застави і запропонувати більш цікаві умови та види кредитування. Звертайтеся в ломбард «Перший», коли потрібна оперативна фінансова допомога.

Ломбард «Перший» - завжди виручить