В ломбарді «Перший» ви можете взяти кредит під заставу будівельного інструменту.

Будівельні інструменти

Як працює ломбард інструментів? Види застави, умови кредитування

Якщо в гаражі, коморі або на балконі у вас припадають пилом будівельні інструменти, вважайте, що у важкій фінансовій ситуації ви не пропадете. Тому що ви завжди їх зможете віднести в ломбард Перший і отримати за них гроші.  Головне, візьміть з собою паспорт, код ІПН та саму заставу. 15-20 хвилин і ваша фінансова проблема вирішена.

Що ми приймемо?

Дрилі, шуруповерти, електролобзики, болгарки, будівельні міксери і фени та інше обладнання різноманітних брендів, моделей.

Важливо! Якщо ви хочете здати в ломбард перфоратор або будь-який інший електропристрій, переконайтеся в його справності. На ньому не повинно бути важких хімічних і механічних пошкоджень. Щоб отримати велику оцінку при прорахунку кредиту, підготуйте інструмент до товарного вигляду: приберіть пил і бруд, перевірте наявність всіх важливих комплектуючих і т.д.

Що враховує кредитний експерт при оцінці майна?

Наприклад, якщо ви принесли шуруповерт, ломбард Перший перш за все візьме до уваги:

  • його стан (ступінь зносу, якщо б/в, а якщо новий, наявність всіх документів, які підтверджують цей факт);
  • обраний термін кредиту (може бути від 1 до 30 днів);
  • тарифний план;
  • рік випуску;
  • вартість будівельного обладнання на ринку в момент укладення договору.

Будівельний інструмент – річ не легка. Тому перш, ніж нести його до нас, зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: 0 800 300 009 (дзвінки безкоштовні), щоб з’ясувати чи підходить ваша модель у якості застави та дізнатися адресу найближчого до вас відділення, де приймають такого роду майно.

Якщо вам простіше описати ситуацію письмово, заповніть онлайн-форму на сайті та впрововж кількох хвилин отримаєте приблизну ціну за заставу.

Звертайтеся! Завжди поруч ваш ломбард Перший.