Спорт та туризм

Кредит під заставу спортивного і туристичного інвентарю — це простий і швидкий спосіб отримати гроші на поточні витрати. В якості застави можуть виступати тренажери, спортивна техніка, ролики, велосипеди, біноклі, рації та інше обладнання в справному стані, без дефектів.

Мережа ломбардів «Перший» — ваш надійний партнер і помічник. Ми цінуємо кожного клієнта і пропонуємо своїм позичальникам вигідні умови співпраці.

Хто може отримати кредит

Стати нашим клієнтом може особа, яка досягла повноліття і має в своєму розпорядженні паспорт, ІПН та предмет застави, в ролі якого можуть виступати:

  • велотренажери;
  • бігові доріжки;
  • спортивна екіпіровка;
  • фітнес-трекери і мультигодинники;
  • силові тренажери або будь-які інші спорттовари;
  • самокати;
  • спорядження для дайвінгу;
  • човни, вудилища та інші рибальські аксесуари;
  • туристичні товари (палатки, рюкзаки, компаси).

Для того щоб залишити спортивний або туристичний інвентар як заставу, необхідно завітати до найближчого відділення ломбарду, де експерт оцінить його і укладе з вами договір кредитування.

Оціночна вартість — це сума, яку позичальник зможе отримати в повному обсязі після підписання документів. Вона визначається виходячи з особливостей стану застави, її зовнішнього вигляду і укомплектованості.

У нас ви зможете не тільки закласти, але й здати спортивний і туристичний інвентар.

Особливості співробітництва та гарантії

Кожен наш клієнт може розраховувати на індивідуальний підхід і відповідні умови кредитування. Залишаючи заставу в ломбарді, ви можете бути впевнені в повній цілісності вашого майна. Всі права і обов’язки сторін регулюються договором кредитування. Ми гарантуємо, що після погашення позики ви отримаєте ваш спортивний або туристичний інвентар цілим і неушкодженим.

Якщо вам терміново знадобилися гроші, залишайте будь-які товари для занять спортом або активного відпочинку, і ми з радістю позичимо потрібні кошти.

Важливо знати!

Необхідні документи

Паспорт + ІПН

Мінімальний вік позичальника

18 років

Обов’язкова умова для отримання позики

Наявність заставного майна

Скільки триває процедура оформлення

15–20 хвилин

Ми кредитуємо на термін від 1 до 30 днів з можливістю подальшої пролонгації (для продовження терміну дії договору необхідно погасити поточні відсотки).

Наші клієнти мають можливість дострокового або часткового погашення, що дозволяє їм оптимізувати комісійні витрати. Отримати назад в користування заставне майно можна тільки після повної виплати суми позики і нарахованих відсотків за користування.

Завдяки нашим можливостям ваш спортивний і туристичний інвентар може стати додатковим фінансовим резервом. Щоб сповна використати цю можливість, привезіть спортивне або туристичне спорядження в ломбард і отримайте гроші на будь-які потреби.

Задати будь-які питання можна за номером 0 (800) 300-009 (дзвінки по Україні безкоштовні).