Фінансова звітність

Повне найменування організації: ПОВНЕ ТОВАРИСТВО "ЛОМБАРД “ПЕРШИЙ" ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “МІКРОФІНАНС” І КОМПАНІЯ” ЄДРПОУ: 41589168 КОАТУУ: 2310137200 Юридична адреса: 69035, Запорізька обл., Місто Запоріжжя, Вознесенівський район, вулиця Рекордна, будинок 26Г. Перелік послуг, які надає установа: надання на власний ризик фінансових кредитів фізичним особам за рахунок власних коштів під заставу майна на невизначений строк та під процент;
надання супутніх послуг ломбарду: оцінка заставленого майна відповідно до чинного законодавства та/або умов договору;
надання посередницьких послуг зі страхування предмета застави на підставі агентського договору зі страховою компанією; реалізація заставленого майна відповідно до чинного законодавства та/або умов договору; надання послуг зі зберігання майна. Власники істотної участі (в тому числі особи, які здійснюють контроль за фінансовою установою:

  • Вівенко Дмитро Володимирович
  • Петренко Тарас Романович

Склад наглядової ради і виконавчого органу установи:

  • директор Бобровніков Євген Вікторович

Повне товариство "Ломбард “Перший" Товариство з обмеженою відповідальністю “Мікрофінанс” і компанія” в стадії санації не перебуває. Процес у справі про банкрутство відносно ПТ "Ломбард “Перший"  Товариство з обмеженою відповідальністю “Мікрофінанс” і компанія” не відкривався. Рішення про ліквідацію ПТ "Ломбард “Перший" Товариство з обмеженою відповідальністю “Мікрофінанс” і компанія” не приймалося. ПТ  "Ломбард “Перший" Товариство з обмеженою відповідальністю “Мікрофінанс” і компанія”  діє на основі розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг № 4352 від 28.11.2017 року.

Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг №4352 від 28.11.2017 року

Відділення ПТ "Ломбард “Перший" Товариство з обмеженою відповідальністю “Мікрофінанс” і компанія”

Свідоцтво фінансової установи

Фінансова звітність за 2017 рік

Фінансова звітність за 2018 рік

Правила надання коштів у кредит

Аудиторський звіт за 2017 рік

Аудиторський звіт за 2018 рік

Примітки до фінансового звіту за 2017 рік

Примітки до фінансового звіту за 2018 рік

Розпорядження на ліцензію