Чому ти точно захочеш у нас працювати?
Хороший заробіток

Ми моніторимо ринок кожен квартал і турбуємось, щоб зарплата у нас обов'язково була конкурентнішою в порівнянні з подібними компаніями по Україні

Комфортна атмосфера

В нашому колективі підтримують один одного, жартують, відчувають себе вільно. Кожен може висловити свою думку з будь якого питання і буде почутий. Проводиться багато корпоративних заходів та мотиваційних програм.

Постійний розвиток

Ми часто організовуємо для своїх працівників додаткове навчання і проходження різноманітних тренінгів та семінарів за рахунок компанії. Адже ми знаємо - чим вище професійно наш персонал, тим більше висот досягне наш бізнес.

Швидке кар'єрне зростання

Ми нова компанія, яка дуже активно розширює свої межі! І обов'язкове наше правило - в першу чергу розглядати внутрішніх співробітників на всі керівні позиції. Ми прагнемо розвивати свої, бо їм ми вже довіряємо.

Офіційні трудові відносини

Всі працівники компанії офіційно працевлаштовані з першого робочого дня і мають відповідний соціальний пакет та впевненість у завтрашньому дні.

Чесність і повага

В "Першому" найбільша цінність - це люди. Ми завжди виконуємо всі обіцянки озвучені при прийомі на роботу, маємо прозору систему оплати праці та завжди відверті з персоналом.

Вакансії

Розроблено компанією rabota.ua спеціально для компанії Ломбард ПЕРШИЙ, ПТ

Не знайшлась цікава вакансія?

Напиши нам або відправ резюме на: podbor@lombard1.com.ua

Перелік вакансій змінюється щодня.

Як тільки з’явиться потрібна вакансія, ми одразу зателефонуємо тобі.

Відправити резюме
ПІБ
Телефон
Формат тільки doc, pdf, docx. Обмеження по вазі файлу 2мб.
Місто
Коментар
Приєднуйся до нас, ми тебе чекаємо!