Чому ти точно захочеш у нас працювати?
Хороший заробіток

Ми моніторимо ринок кожен квартал і турбуємось, щоб зарплата у нас обов'язково була конкурентнішою в порівнянні з подібними компаніями по Україні

Комфортна атмосфера

В нашому колективі підтримують один одного, жартують, відчувають себе вільно. Кожен може висловити свою думку з будь якого питання і буде почутий. Проводиться багато корпоративних заходів та мотиваційних програм.

Постійний розвиток

Ми часто організовуємо для своїх працівників додаткове навчання і проходження різноманітних тренінгів та семінарів за рахунок компанії. Адже ми знаємо - чим вище професійно наш персонал, тим більше висот досягне наш бізнес.

Швидке кар'єрне зростання

Ми нова компанія, яка дуже активно розширює свої межі! І обов'язкове наше правило - в першу чергу розглядати внутрішніх співробітників на всі керівні позиції. Ми прагнемо розвивати свої, бо їм ми вже довіряємо.

Офіційні трудові відносини

Всі працівники компанії офіційно працевлаштовані з першого робочого дня і мають відповідний соціальний пакет та впевненість у завтрашньому дні.

Чесність і повага

В "Першому" найбільша цінність - це люди. Ми завжди виконуємо всі обіцянки озвучені при прийомі на роботу, маємо прозору систему оплати праці та завжди відверті з персоналом.

Вакансії

Розроблено компанією rabota.ua спеціально для компанії Ломбард ПЕРШИЙ, ПТ

Не знайшлась цікава вакансія?

Напиши нам або відправ резюме на: podbor@lombard1.com.ua

Перелік вакансій змінюється щодня.

Як тільки з’явиться потрібна вакансія, ми одразу зателефонуємо тобі.

Приєднуйся до нас, ми тебе чекаємо!